Descrizione dell’offerta di lavoro
  • Veikt drošības pasākumus Lidostas kontrolpunktos, posteņos, objektos un kontrolējamajā teritorijā
  • Veikt apsardzei nodoto objektu uzraudzību visā Lidostas teritorijā un patrulēšanu Lidostas teritorijā
  • Veikt transportlīdzekļu drošības apskates  Lidostas kontrolpunktos un personu piekļuves kontroli
  • Darba laiks: summētais darba laiks (maiņās); diennakti strādā, 3 brīvas
Requisiti professionali
  • Izglītība: vidējā
  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu valoda: vidējā līmenī (B līmeņa 2. pakāpe)
    • Angļu valoda: sarunvaloda (pamata līmenī)
  • Vecums - ne mazāk kā 21 gads
  • Apsardzes sertifikāts/ Ja Tev nav apsardzes sertifikāts, nodrošināsim apmācību un apsardzes sertifikāta iegūšanu apmaksāta darba laika ietvaros
  • Autovadītāju apliecība: B kategorija
  • Vēlama pieredze drošības jomā
  • Labas saskarsmes prasmes
  • Vērīgums
  • Spēja strādāt komandā un sadarboties
  • Laba fiziskā sagatavotība
  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude. Ja persona neatbilst šā panta 4. daļas nosacījumiem, tiek atteikts nodibināt darba tiesiskās attiecības
  • Pēc pieprasījuma pretendentam būs jāiesniedz iepriekšējo darba devēju rakstiskās atsauksmes par pēdējiem 5 gadiem
  • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam
Vantaggi
  • Atalgojums (bruto): Stundas likme pārbaudes laikā EUR 5,39 stundā, kas kopā ar piemaksām var sasniegt 1000-1100 eiro mēnesī, pēc pārbaudes laika EUR 5,69 stundā, kas kopā ar piemaksām var sasniegt 1100-1200 eiro mēnesī
  • Piemaksas: 50% par darbu nakts laikā (no 1.stundas) un 100% - svētku dienās
  • Stabils atalgojums un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika)
  • Pabalsti svarīgos dzīves gadījumos
  • Mācības profesijas apgūšanai apmaksāta darba laika ietvaros, lielas izaugsmes iespējas
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Bezmaksas autobuss: ārpus sabiedriskā transporta darba laika,Rīgas robežās Jūrmalā, Mārupē, Piņķos, Dreiliņos, Valdaučos, Babītē, Baložos, Rāmavā, Skultē, Jaunmārupē, Ķekavā, Tīrainē, Katlakalnā, Salaspilī, Olainē, Berģos, Ulbrokā
  • Formas apģērbs un apavi, formas apģērba bezmaksas tīrīšana
  • Veikals darbiniekiem – preces par īpašām cenām
  • Īpašas cenas aviobiļetēm (t.sk.ģimenes locekļiem)

Pieteikšanās līdz 30.10.2023

Līdz 03.11.2023 sazināsimies ar nākamās kārtas pretendentiem

Darba uzsākšana - vienojoties

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Latvian
  • Very good
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Lidosta "Rīga" ir strauji augošs Ziemeļeiropas satiksmes mezgls, kas savieno Baltijas valstis ar Eiropas darījumu centriem un iecienītiem atpūtas galamērķiem. Tā ir iespēja veidot karjeru stabilā un dinamiskā aviācijas nozares uzņēmumā, kas piedāvā darbiniekiem izaugsmes iespējas un plašu bonusu klāstu un ko gan strādājošie, gan studenti novērtē kā vienu no pievilcīgākajiem darba devējiem Latvijā… Per saperne di più