Descrizione dell’offerta di lavoro

PRACODAWCA

Agencja Pracy Tymczasowej

MSE Personalservice AG

Essanestrasse 127, 6462 Eschen, Austria

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Konstruowanie i montaż zgodnie z planem i rysunkiem technicznym; konstrukcje stalowe (schody, balustrady itp.); gotowość do montażu na miejscu.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW

Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe w zawodzie ślusarza, ślusarza budowlanego, pracownika w metalu.

Doświadczenie lub wykształcenie jako pracownik w metalu mile widziane.

Znajomość języków: niemiecki poziom dobry

Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód,; umiejętność spawania(MIG/MAG, WIG/TIG, Autogen); mile widziane ważne uprawnienia spawalnicze

Inne istotne wymagania: umiejętność pracy samodzielnej i pracy w grupie, punktualność i niezawodność

WYNAGRODZNIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wymiar czasu pracy: praca na cały etat

Okres zatrudnienia / czas trwania umowy: na czas nieokreślony

Inne informacje: wysokość pensji brutto min. 11.53 euro stawka godzinowa; wysokość pensji netto od 2200 euro stawka miesięczna; 25 dni urlopu - dodatkowe pieniądze w czasie urlopu i w czasie świątecznym; pełne  ubezpieczenie; usługi podatkowe (korekty roczne); pomoc w organizacji spraw administracyjnych; zakup odzieży roboczej; karta MSE z wieloma rabatami i ulgami podczas organizacji czasu wolnego od pracy; zakwaterowanie jest zapewnione ze strony pracodawcy ale opłacane przez pracownika ok. 250 - 350 euro

SPOSÓB SKŁADANIA APLIKACJI

CV i list motywacyjny, kserokopie świadectw pracy, certyfikatów, dyplomów, referencji jeśli są w języku niemieckim prosimy przesyłać do doradcy EURES z WUP pocztą tradycyjną, faxem bądź w formie elektronicznej z dopiskiem "Austria ślusarz" na adres judyta.ragiel@dwup.pl albo Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy Filia w Jeleniej Górze, ul. Wojska Polskiego 18, 58 - 500 Jelenia Góra; fax. 75 75 45 190

Dettagli dell’impiego
Settore:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Per saperne di più