Descrizione dell’offerta di lavoro

Fiatal, lendületes csapat téged vár!

Egy új, innovatív program keretében ismerd meg munkánkat, menézheted hogyan dolgozunk, ráadásul mindezt a pénzügyi szektorban megszokott színvonal és bér mellett!

Téged keresünk, ha:

  • Eleged van a napi robotból
  • Úgy érzed több van benned, de nem nem tudod vagy nincs lehetőséged ezt bebizonyítani
  • Diplomával rendelkezel,
  • Vagy érettségid van és vállalod a hatósági vizsga elvégzését
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni
Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Hungarian
  • Basic
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Fiatal, lendületes csapat téged vár! Egy új, innovatív program keretében ismerd meg munkánkat, menézheted hogyan dolgozunk, ráadásul mindezt a pénzügyi szektorban megszokott színvonal és bér mellett! Téged keresünk, ha: - Eleged van a napi robotból - Úgy érzed több van benned, de nem nem tudod vagy nincs lehetőséged ezt bebizonyítani - Diplomával rendelkezel, - Vagy érettségid van és vállalod a… Per saperne di più