Descrizione dell’offerta di lavoro

ÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ MUNKATÁRS

Partnerünk, a Feva Aluszervíz Kft. aluminium nyílászárók gyártásával és szerelésével foglalkozik. Számukra keresünk projektvezető munkatársakat.

FELADATOK

  • Kivitelezési munkák teljeskörű helyszíni felügyelete és irányítása,
  • Az eredményes befejezéshet szükséges műszaki és szervezési teendők koordinálása, a határidők betartása és betarttatása
  • Pontos munkavégzés megkövetelése, elvégzése
  • Árajánlatok műszaki kidolgozás, helyszíni felmérések végzése
  • Ütemtervek, gyártmánytervek és csomóponti rajzik készítése
  • Megrendelőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Teljesítési igazolások megszerzáse
  • Építkezésen végzett munkák részletes dokumentálása sz előírásoknak megfelelően ( építési napló vezetése, átadási jegyzőkönyv(
  • Folyamatos információátadás a projektek aktuális helyzetéről a végvezetés felé.

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • FMV jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyílászárók gyártásában, szerelésében szerzett tapasztalat
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság
  • határozottság és pontos munkavégzés
  • Gyors és gyakorlatias gondolkodás
  • Számítógépes ismeret ( Woed, Excel, AutoCad)
  • Jó kommunikációs készség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • Schüco és Aliplast aluminium termékek ismerete

AMIT BIZTOSÍTUNK:

  • telefon
  • laptop
  • céges autó
  • igény szerint szállás

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

Kezdés 06:30 ( munkaidőkertben)

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

Megegyezés szerint.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest és vidék.

MEGJEGYZÉS

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Projektvezető

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda