Az állásajánlat leírása

Főbb feladatok:

• Laboratóriumi teszt tevékenység végzése, teszt eredmények feldolgozása, kiértékelése és megosztása a tervezőkkel/fejlesztőkkel a fejlesztési projektek során.

• Teszt projektek koordinálása.

• Termékjóváhagyási specifikációk kidolgozása a fejlesztőkkel.

• Közreműködés a projektekhez kapcsolódó specifikus tesztdokumentumok létrehozásában.

• Közreműködés tesztrendszerek kialakításában a fejlesztési specifikációk szerint.

• Tesztrendszerek és teszt eszközök fejlesztése.

• Termékgyártással kapcsolatos problémák megoldásának támogatása.

• Javító intézkedések bevezetésének támogatása, koordinálása.

• Kapcsolattartás külső és belső vevőkkel.

Elvárások:

• Gépészmérnöki vagy mérnök informatikus BSc diploma

• Pneumatikai és hidraulikai ismeretek

• Méréstechnikai ismeretek (villamos és/vagy pneumatikus)

• Gyártástechnológiai ismeretek (anyagmegmunkálási és szereléstechnológiai)

• Kommunikációképes angolnyelv-tudás

• Analitikus gondolkodásmód és jó problémamegoldó készség

előnyök:

• CAD és /vagy Pro/E, MATLAB felhasználói szintű ismerete

• Programozó ismeret (bármilyen nyelven)

•  „C”, „CE”, „D” kategóriás jogosítvány, járművezetői tapasztalat

• Német nyelvtudás

• Jó kommunikációs készség

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • English
  • Fair
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Knorr-Bremse a haszongépjárművek fék- és vezérlőrendszereinek világszerte vezető beszállítója, áruval látja el a világ összes nagy haszongépjárműgyártóját. A termékválaszték a teljes fékrendszerek és vezetői asszisztens rendszerek mellett a hajtáslánchoz kapcsolódó egyéb megoldásokatt, valamint az ezekhez kapcsolódó értékesítés utáni szerviz szolgáltatásokat is felöleli. Világszerte több mint… További információ