Az állásajánlat leírása

TERMÉKSZERVIZES

Élelmiszergyártó partnerünk, a Food Universum Kft. számára keresünk termékszervizes  kollégákat.

FELADATOK

  • Ételkiadó automaták kihelyezése, üzembe állítása, karbantartása
  • Meghibásodás esetén jelzés a szervíznek.
  • A cég termékeinek kisszállítása fix címekre, automaták feltöltése.
  • Autó ki és bepakolása
  • Rakomány átadásával és átvételével kapcsolatos adminisztráviók elvégzése
  • Menetlevél, utinapló, pénzkezelés és elszámolás
  • Vevő, ügyfél és szállítói adatbázisok kialakítása
  • Raktárkészlet figyelés, jelzés az illetékesnek
  • Leltározás

ELVÁRÁSOK

  • Min. szakiskolai vagy szakközépiskolai végzettség
  • Műszaki érzék
  • Tervszerű és rendszerezett munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

08:00-17:00

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszútávú

BRUTTÓ BÉR

Megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött elérhetőséggel.Tárgy: Termékszervizes

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról