Az állásajánlat leírása

Feladatok:

  • Tengeri küldemények teljeskörű lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hajósokkal, terminálokkal, vasúti operátorokkal és fuvarosokkal
  • Árajánlatok készítése
  • Alvállalkozók munkájának felügyelete, koordinálása
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Tengeri szállítmányozásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Munkavégzéshez szükséges aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélorientáltság
  • Csapatmunka
  • Innovatív, dinamikus hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi  team-ben történő munkavégzésre

  • Munkavégzés helye: Csepel
Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Up to 1 year
Nyelvismeret:
  • English
  • Fair
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries. Ekol’s business model is bolstered by technological inspiration which blends mind, heart and consciousness while constantly offering customers integrated, interconnected and innovative… További információ