Az állásajánlat leírása

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén.

A kecskeméti KÉSZ Ipari Gyártó Kft. acélszerkezet gyártással foglalkozik, jelentős export tevékenységet bonyolít Európa-szerte.

 Új kollégánkat

TECHNOLÓGUS (ACÉLSZERKEZETGYÁRTÁS)

 munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Új munkatársunkra a következő feladatokban számítunk:

• Gyártás technológiai előkészítése, technológiai utasítások készítése

• A kiadott technológiai utasítások nyomon követése; végrehajtás ellenőrzése

• Gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok biztosítása határidő és minőségi előírások szerint

• Ajánlati felhívások, szerződések műszaki, technológiai feltételeinek összeállítása

Elvárásaink:

• Legalább középfokú szakirányú végzettség

• CAD szoftverek általános ismerete (elsősorban XSteel és AutoCad)

• Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)

• Jó rajzolvasási képesség és hegesztési varratok ismerete

• Jó kommunikációs készség

• Rendszerszemlélet és rugalmasság új feladatokkal, követelményekkel szemben

• Önálló és csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

• Gépészmérnöki vagy építőmérnöki diploma

• Több éves gyakorlat acélszerkezet-gyártás területén

• Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

• Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel

• Piacképes jövedelem

• Vonzó juttatások

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajzával és bérigénye megjelölésével!

Állás részletei
Ágazat:
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. További információ