Az állásajánlat leírása

TÁVKÖZLÉSI TERVEZŐ

Távközléssel foglalkozó partnerünk számára keresünk  számítástechnikai ismerettel (kiemelten AutoCAD) rendelkező távközlési tervezőt  teljes foglalkoztatásra.

FELADATOK

  • távközlési és optikai hálózatok nyomvonal kiviteli terveinek elkészítése és engedélyeztetése,
  • nyomvonaltervek műszaki rajzolása,
  • tervegyeztetésekben való részvétel,
  • kivitelezésben való közreműködés, tervezői művezetés.

ELVÁRÁSOK

  • műszaki középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.), AutoCAD tervezői szintű ismerete,
  • önálló munkavégzésre és probléma megoldásra való képesség.

ELŐNY

  • B kategóriás jogosítvány,
  • angol nyelvtudás,
  • kamarai névjegyzékben való nyilvántartás

KEZDÉS

Október

MUNKAIDŐ

08:00-16:20

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

Megegyezés szerint.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Távközlési tervező

Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról