Az állásajánlat leírása

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

-  Meghatározott főzési feladatok elvégzése,

- HACCP előírások, szabályok betartása és követése

Elvárások:

- Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

- Érdeklődés, elhivatottság a szakma iránt,

- Önálló munkavégzés, gyors tanulási képesség,

- Csapatjátékos, nyitott személyiség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés, széleskörű egyéb juttatások

- Karrierlehetőség és fejlődési lehetőség egy nemzetközi szállodalánc tagjaként.

Jelentkezéseket az oldalon tudunk fogadni vagy fényképes szakmai önéletrajz küldésével a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címen.

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Up to 1 year
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

Four Points by Sheraton Kecskemét, a legmodernebb vidéki szálloda és konferenciaközpont Ahol elegancia és üzlet találkozik. Minden egy helyen, amire szüksége lehet egy sikeres rendezvényhez. Ezt nyújtja Önnek Magyarország első Four Points by Sheraton szállodája Kecskeméten. Szállodánk 136 szobája minden igényt kielégítő, magas komfort fokozattal rendelkezik, közöttük 5 classic és egy penthouse… További információ