Az állásajánlat leírása

DARBO POBŪDIS

  • Kasdieninių statybos darbų vykdymas ir priežiūra;
  • Trumpalaikių ir ilgalaikių darbų planavimas, darbuotojų darbo grafikų sudarymas;
  • Vadovavimas darbuotojams statybos aikštelėje;
  • Statybos darbų privalomosios dokumentacijos vedimas kokybei užtikrinti;
  • Bendravimas su užsakovu, gamyba bei projektuotojais;
  • Darbų koordinavimas su užsakovu ir kitais rangovais;
  • Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos užtikrinimas statybos aikštelėje

REIKALAVIMAI DARBUOTOJUI

  • Aukštasis arba aukštesnysis statybinis techninis, inžinerinis išsilavinimas;
  • 2-3m. panašaus darbo patirtis statybų srityje;
  • Statybos vadovo kvalifikacijos atestatas - privalumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Puikios Anglų kalbos žinios;
  • Rusų k. žinios - privalumas;
  • Geri organizavimo ir administravimo įgūdžiai;
  • Sąžiningumas, atidumas, komunikabilumas ir kruopštumas.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Darbą Skandinavijos šalyse: 6-8 savaites darbo ir 2 savaites poilsio, suteikiame gyvenamąjį plotą, apmokame kelionės išlaidas į/iš darbo;
  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje;
  • Galimybę tiek individualiai, tiek kartu su komanda tobulėti ir siekti pačių aukščiausių rezultatų;
  • Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį su bonusais nuo 2300 EUR neto (į rankas).
Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Between 2 and 5 years
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

Litana group of companies was established in 1992 using the unified management framework. The headquarters is in Lithuania, at Gargždai town, and today Litana is one of the biggest companies in Eastern Europe focusing on shipbuilding, industrial and civil engineering. Affiliates are located in Russia, the Ukraine, Belarus, Latvia, Finland, France, Sweden, Norway and Germany. További információ