Az állásajánlat leírása

KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Üzletviteli Megoldások divíziója a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

Kapacitásbővítésünkre tekintettel és számviteli csapatunk erősítése céljából innovatív, lelkes, motivált munkatársakat keresünk.

A KÉSZ Csoport az új kollégát

SENIOR KÖNYVELŐ

munkakörben szeretné csapatában üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

• Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása

• Havi, negyedéves, éves zárások összeállításában való részvétel

• Mérleg, eredmény-kimutatások, jelentések készítése

• Bevallások összeállítása

• Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése

• Kapcsolattartás partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal

• A pénzügyi csoporttal való hatékony együttműködés

• Könyvvizsgálatokon történő aktív közreműködés

• A számviteli csoportvezető és üzletágvezető munkájának segítése

Elvárásaink:

• Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció is elvárás!)

• Cégek teljes körű könyvelésében szerzett könyvelőirodai tapasztalat

• Integrált vállalatirányítási rendszerek (pl.: CODA, SAP) ismerete

• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

• Önálló munkavégzés

• Alaposság, megbízhatóság, kitartás

• Ügyfél-központúság

• Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Előnyt jelent:

• Adószakértői vagy adótanácsadói felsőfokú szakképesítés, esetleg folyamatban lévő tanulmányok komoly előnyt jelentenek

• Felsőfokú szakirányú végzettség

• Középfokú angol nyelvtudás

• Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

• Azonnali munkakezdés

Amit ajánlunk:

• Kihívásokkal teli, változatos munkakör

• Nemzetközi üzleti környezet

• Versenyképes juttatási csomag

• Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajzával és a bérigénye megjelölésével!

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. További információ