Az állásajánlat leírása

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, majd a projekt indulása után Kecskemét (2018. áprilistól)

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

- Az építési projekt csapat adminisztrációs és nyilvántartási rendszereinek működtetése

- Számlák előkészítése és ellenőrzése

- Külső partnerekkel (alvállalkozók, beszállítók) és belső partnerekkel (pénzügy, számlázás) való kapcsolattartás, tájékoztatás, egyeztetéseken való részvétel

- Delegációk fogadása, hivatali szervekkel való kapcsolattartás, ügyintézés magyar és német nyelven

- Adatok feldolgozása, rendszerezése, kimutatások, prezentációk készítése

- Megrendelő képviselőivel kommunikáció német nyelven szóban és írásban

- A projektvezető napi munkájának támogatása, a projektcsapat háttértámogatása, ad hoc feladatok

Elvárásaink:

- Felsőfokú végzettség, lehetőség szerint gazdasági/pénzügyi vagy műszaki területen

- Felsőfokú, aktív német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

- Adminisztrációban / asszisztenciában szerzett tapasztalat

- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)

- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

- Az első hónapokban budapesti munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:

- Építőipari cégnél szerzett tapasztalat

- Számlakezelésben szerzett jártasság

- Azonnali munkakezdés

 Amit ajánlunk:

- Részvétel országos viszonylatban jelentős projekt megvalósításában

- Komplex juttatási csomag

- Munkavégzés 2018. márciusig a budapesti központban a projektcsapat irodájában, ezt követően jól felszerelt helyszíni irodában Kecskeméten

- Határozott idejű munkaszerződés előreláthatólag 2019.11.30-ig (későbbiekben megbeszélés szerint határozatlan idejűvé tétel)

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Up to 2 years
Nyelvismeret:
  • Dutch
  • Fluent
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
maintain professional administration
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. További információ