Az állásajánlat leírása

   A Celsus Kft. mely hazai vitamin, és étrend-kiegészítők gyártója és forgalmazója Budapest és Pest megyére

                                                                                       Patikalátogatókat

                                                                                                 keres.

Feladatok:

  • Cégünk által forgalmazott termékek patikákban és gyógynövényboltokban való értékesítése, új termékek piaci bevezetése
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Termék ismertetők, tréningek tartása a patikák felé
  • Megrendelések felvétele és nyomon követése
  • Piaci változások követése
  • Kiállításokon, vásárokon cégünk képviselése

Elvárások:

  • Kiterjedt élő, friss patikai-gyógynövénybolti kapcsolatrendszer (legalább 1-5 év)
  • Önállóság, jó szervezőképesség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Kitartás, motiváltság, sikerorientált személyiség
  • Érvényes B. kategória jogosítvány, saját gépjármű

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egészségügyi végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti főállás, vagy Vállalkozói munkaviszony (ha az utóbbi, akkor vállalkozói engedély/számlaképesség szükséges)
  • Területi kizárólagosság
  • Alapbér, ha főállás + tiszta magas kiemelt jutalékos rendszer
  • Bonusz, forgalomtól függő költségtérítés
  • Ingyenes tréning, képzés
  • Kiváló termékek
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást, csak előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Budapest és Pest megye

Az magyar nyelvű önéletrajzokat az erdei.anita@celsus.hu email címre várjuk.

06 1 225 27 53 Erdei Anita​

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • Hungarian
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Celsus Természetgyógyászati Kft. hazai tulajdonosai és szakemberei olyan nyomelemeket, vitaminokat, ásványi anyagokat és gyógynövény-kivonatokat ötvöznek készítményeikben, melyeknek egészségmegőrző hatása bizonyított, ill. évszázadok óta elismert. Cégünk sikeresen gyárt és fejleszt egyedi étrend-kiegészítő termékeket a hazai gyógyszertárak, bioboltok, drogériaüzletek részére. Saját brand… További információ