Az állásajánlat leírása

Budapest Főváros Hegyvidéki Önkormányzat parkolás- ellenőrzési feladatokat ellátó cége munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Parkolási ellenőr

A leendő munkatárs feladatai:

  • Budapest XII. kerület területén található közterületi fizető parkolóhelyek, illetve parkoló gépjárművek ellenőrzése.
  • Az ellenőrzési feladat végrehajtása az adott napra kiadott útvonaltervnek megfelelően.
  • Parkolójegykiadó automaták rendszeres ellenőrzése, a tapasztalt rendellenességek bejelentése.
  • A mindenkori rendeletben meghatározottaktól eltérően várakozó gépjárművek, adatainak rögzítése PDA eszköz segítségével.
  • Indokolt esetben pótdíj kiszabása.

Amit elvárunk:

  • Büntetlen előélet
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, határozottság
  • Megfelelő fizikai erőnlét
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit ajánlunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (heti 40 óra, 7:30-18)
  • Cafeteria juttatások (havi bérlet, utazás-támogatás)
  • Heti négy munkanap
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (munkaruha, cipő, stb.)

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… További információ