Az állásajánlat leírása

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába kiváló német nyelvtudással rendelkező Pénzügyi elemző kollégát keresünk.

Feladatok:

  • pénzügyi előrejelzések és tervek készítése az anyavállalat számára,
  • riportok és elemzések készítése a menedzsment számára,
  • költségszámítások, kimutatások készítése,
  • menedzsment döntések előkészítése,
  • prezentációk készítése, előadása,
  • SAP és belső pénzügyi rendszerek használata,
  • társosztályokkal való folyamatos együttműködés.

Elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • pénzügyi kontrolling területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat,
  • business review készítésében szerzett tapasztalat,
  • SAP használatában szerzett tapasztalat,
  • kiváló, erős MS Excel, Pivot tábla ismeretek,
  • erős analitikus készségek,
  • kiváló, folyékony német nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések, fejlődési lehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… További információ