Az állásajánlat leírása

Hofmann Personal jest jednym z wiodących dostawców usług personalnych „Made in Germany”. Posiadając spółki zależne w sześciu innych krajach europejskich i w USA, firma zatrudnia prawie 16 000 osób.

Wspiera firmy ze wszystkich sektorów we wszystkich aspektach rekrutacji i rozwoju personelu. Obejmuje to tradycyjne obszary pracy tymczasowej i rekrutacji, a także usługi wysoce zindywidualizowane, takie jak rekrutacja specjalistyczna, doradztwo i zarządzanie na miejscu.

  • Obsługa maszyn CNC centrum frezowniczego, 5-osiowe ze sterowaniem Heidenhain (producent DMU i Hermle)
  • Budowa prototypów, nie produkcja seryjna, duza potrzeba ustawiania i przestawiania maszyn
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej w systemie 4-brygadowym (od poniedziałku do niedzieli)
  • Praca częściowo w warunkach sterylnych
Munkaköri követelmények
Előnyt jelent
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, min. B2, w celu samofdzielnego porozumiewania się przy przekazywaniu zmian i uzgadnianiu terminów
  • Ważne uprawnienia/książeczka obsługi suwnic, może być wyrobiona na miejscu
  • Bezwzględny zakaz palenia na terenie całego zakładu
Benefits
  • Atrakcyjne zarobki
  • Bezpłatne środki ochrony osobistej
  • Możliwość przejęcia pracownika przez klienta po pół roku
  • Zwrot kosztów zakwaterowania
Állás részletei
Foglalkozási terület:
Education field:
Szakmai tapasztalat:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Up to 1 year
Nyelvismeret:
  • English
  • Fair
  • German
  • Basic
Fizetési tartomány:
Date of expiry:

About organisation

Nur wer eine klare Vision hat, kann seine Ziele erreichen.Als Ingrid Hofmann vor über 35 Jahren Hofmann Personal aus der Taufe hob, stand für sie im Vordergrund, jedem Bewerber einen adäquaten Job zu verschaffen. Dank der hohen Qualität der Dienstleistungen und der strikten Kundenorientierung hat Hofmann Personal seitdem zahlreiche Stammkunden gewonnen. Mittlerweile auch außerhalb Deutschlands –… További információ

Loading...