Az állásajánlat leírása

Munkavégzés helye: Budapest, illetve az ország különböző pontjain lévő projekteken, telephelyeken

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Munka- és tűzvédelmi feladatok és szaktevékenységek elvégzése,
  • Ezen feladatokhoz kapcsolódó szabványok és előírások alkalmazásának vizsgálata, valamint az ezek bevezetéséhez szükséges eljárások kialakítása, módosítása a BS OHSAS 18001:2007 szabvány, illetve SCC normatíva előírásai szerint,
  • Kivitelezési projektek munka- és tűzvédelmi feladatainak, biztonsági és egészségvédelmi koordinátori tevékenység ellátása,
  • Biztonsági és egészségvédelmi tervek, kockázatértékelések, kémiai kockázatbecslések, vészhelyzeti és mentési tervek elkészítése,
  • Specifikus munka- és tűzvédelmi oktatási tematikák kidolgozása, oktatások megtartása,
  • Kapcsolat fenntartása és együttműködés a munka- és tűzvédelmi hatóságokkal,
  • A vállalati tevékenységek megfelelőségének biztosítása a szabványok, az állami szabályozások és egyéb hatóságok, megrendelők elvárásai alapján, a folyamatos fejlődés támogatása,
  • Riportok, jelentések készítése és megküldése a projekt- és telephelybejárásokról a munka- és tűzvédelmi vezető felé,
  • Munka- és tűzvédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos aktualizálása,
  • Balesetek kivizsgálása, jelentések készítése a munkavédelmi hatóság felé, megelőző intézkedések, javaslatok előkészítése

Elvárásaink:

  • Munkavédelmi technikusi végzettség,
  • 3 év építőipari területen szerzett munkavédelmi tapasztalat,
  • Határozott, céltudatos, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Mobilitás, gyakori utazásra való hajlandóság,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, felsőfokú munkavédelmi végzettség,
  • Tűzvédelmi technikusi végzettség,
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás,
  • Azonnali munkakezdés
Állás részletei
Ágazat:
Foglalkozási terület:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Between 2 and 5 years
Nyelvismeret:
  • Hungarian
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. További információ