Az állásajánlat leírása

Feladatok:

  • A berendezések tartósságának biztosítása a meghatározott karbantartási stratégia alapján
  • Preventív/prediktív karbantartási folyamatok nyomon követése, támogatása
  • Részvétel a tervezett javítások szervezésében, átállások lebonyolításában
  • Felelősség időszerű teljesítményriportok készítéséért és akciótervek kidolgozásáért
  • Karbantartó személyzet tudásának, kompetenciáinak fejlesztése
  • Specifikációk, tervek, rajzok, anyaglisták készítése
  • Megelőző karbantartási tervek, munkautasítások, műszaki dokumentumok elkészítése/módosítása
  • Felmerülő problémák megoldásának támogatása akár hétvégén is
  • Hozzájárulás a költséghatékony karbantartási műveletek elvégzéséhez
  • Karbantartók munkájának vezetése, karbantartási munkák minőségi/mennyiségi ellenőrzése

A pozícióhoz kapcsolódó elvárások:

  • Bsc diploma gépészmérnök szakon
  • 3-5 év ipari mérnöki tapasztalat
  • Jártasság műszaki rajzok készítésében/olvasásában
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek átfogó ismerete
  • Nyitottság modern karbantartási technikák elsajátítására
  • Munkavédelmi ismeretek
  • Átfogó termelés technológiai/gépelem ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag
  • High-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet
  • Lehetőség egy zöldmezős beruházásban való részvételre
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Gyöngyöshalász

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Between 2 and 5 years
Nyelvismeret:
  • English
  • Basic
Required skills:
industrial design, advise on machine maintenance, maintain ICT server, plan maintenance activities, Mechanical engineering, technical drawings
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

Apollo Tyres Ltd, with its corporate headquarters in Gurgaon, India, is in the business of manufacture and sale of tyres since its inception in 1972. Over the years, the company has grown manifold, establishing its footprint across the globe. The company has manufacturing presence in Asia and Europe, and exports to over 118 countries. Powered by its key brands — Apollo and Vredestein, the… További információ