Az állásajánlat leírása

100%-ban magyar tulajdonú ipari szolgáltatási területen működő társaságunk az Öntőgépszerviz Kft., a meglévő és folyamatosan bővülő piacainak kiszolgálására keres rátermett, a kihívásokat kedvelő, kifejezetten műszaki beállítottságú, munkatársat

Mérnök-kereskedő, projektvezető

  munkakörbe.

A leendő munkatárs feladata európai nyomásos öntödei iparágban működő meglévő és új partnereinknek szerviz és gépfelújítási munkák, valamint pótalkatrészek értékesítése. Folyamatos kapcsolattartás a külföldi vevőkkel és beszállítókkal. Az ideális jelölt kereskedelmi, esetleg szolgáltatói tapasztalattal rendelkezik, kedveli a kihívásokat és megoldásokban gondolkodik.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség – gépipari orientáltságot előnyként értékeljük
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétel, ezen felül még egy idegen nyelv ismerete előny (különösen német, olasz, spanyol nyelvek)
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Jó munkabíró képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete

Előny

  • Műszaki területen végzett értékesítési, szolgáltatói tapasztalat
  • Nemzetközi kapcsolatokban szerzett tapasztalat
  • Integrált ügyviteli rendszer ismerete (SAP - SBO előny)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, változatos feladatok
  • Külföldi üzleti utazások
  • Fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest XXI., és európai partnereinknél
Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról