Az állásajánlat leírása

Multinacionális infokommunikációs területen működő partnerünk jól képzett, jó hangulatú, új technológiákra fókuszáló, agilis és elkötelezett csapatába Linux mérnök kollégát keresünk.

Feladatok:

  • projektalapú mérnöki/architect-i feladatok ellátása nemzetközi partnerek számára Linux területen,
  • ügyfél által definiált rendszertervezési, fejlesztési feladatok megvalósítása,
  • üzemeltetéssel, más mérnöki és architect-i csapatokkal, továbbá a projekt menedzserekkel való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • IT/mérnöki területen szerzett végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • erős ismeretek valamelyik Linux disztribúcióban,
  • Java alkalmazásszerver ismeret,
  • alapvető hálózatos ismeretek,
  • rugalmas, csapatjátékos személyiség,
  • új technológiák iránti érdeklődés (OpenShift, Puppet),
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • folyékony angol nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… További információ