Az állásajánlat leírása

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Költségmonitorozás, ezzel kapcsolatos kimutatások, jelentések készítése
  • Költségfelosztások ellenőrzése, felügyelete
  • Időszaki elhatárolások szakmai felügyelete, közreműködés az időszaki zárásokban
  • Vállalati, költséghelyi éves tervek készítése, illetve kiértékelése
  • Időszaki (havi, negyedéves) eredmény terv-tény értékelése
  • Együttműködés a tagvállalati üzleti területtel és számviteli munkatársakkal
  • Riportok fejlesztése
  • Tagvállalati cash flow előrejelzés összeállítása, elemzése
  • Megtérülés számítások készítése, döntési alternatívák pénzügyi modellezése
  • Tevékenység fedezetelemzés, költségkalkulációk
  • Az éves tagvállalati üzleti tervet kidolgozása, elkészítése
  • Tagvállalat szervezetei közötti belső elszámolási rendet működtetése, a belső árképzés szabályainak kialakítása és betartatása
  • Tagvállalat és annak szervezetei teljesítményének folyamatos, havi teljes körű visszamérése, terv-tény és forecast elemzések készítése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Legalább 1-3 éves kontrolling területen szerzett munkatapasztalat
  • Erős számviteli alapok
  • Magabiztos, magas szintű Excel ismeretek

Előnyt jelent:

  • Azonnali munkába állás
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Projekt kontrolling, vagy beszerzési kontrolling terén szerzett tapasztalat
  • Számviteli / kontrolling szakirányú végzettség
  • Unit4CODA felhasználói ismerete
Állás részletei
Foglalkozási terület:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Between 2 and 5 years
Nyelvismeret:
  • Hungarian
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. További információ