Az állásajánlat leírása

Stabil vállalati háttérrel rendelkező gyártó partnercégükhöz keresünk munkavállalót az alábbi munkakörben:

                                                                     Kamera specialista

                                                                         Lukácsházára.

Feladatok:

  • Karbantartja és figyeli a termelő gépeken a kamerák megfelelő működését.

  • Megtervezi és biztosítja a szükséges termelési feltételeket a kamerák megfelelő működéséhez.

  • Javaslatokat tesz a kamerák észlelési képességeinek a fejlesztésére, koordinálja a végrehajtási folyamatot.

  • Kezdeményezi, koordinálja és felügyeli a bevezetési és a műszaki fejlesztési munkákat.

  • Rendszeresen tájékoztatja az ügyfeleket  az aktuális fejlesztési munkákról, és meghatározza a következő lépéseket.

  •  a megvalósíthatósági eredményeket.

    Dokumentációkat, riportokat készít.

  • Elemzi és dokumentálja a termelési adatokat.

  • Kapcsolatot tart a külső és belső partnerekkel.

  • Nyomon követi a szakmai fejlesztéseket, tendenciákat, és konferenciákat. Felelős a szakmai tréningek és képzésekért.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség ( villamosmérnök, mechatronikai mérnök )

  • 2-3 éves automata beültető rendszerek területén szerzett tapasztalat.

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

  • Fiatalos, talpraesett személyiség.

  • Precíz munkavégzés.

    Amit kínálunk:

  • Hosszútávú sperspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:

  • < >Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az lilla.bognar@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • English
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… További információ