Az állásajánlat leírása

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása
  • Havi, negyedéves, éves zárások összeállításában való részvétel
  • Mérleg, eredmény-kimutatások, jelentések készítése
  • Bevallások összeállítása
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Kapcsolattartás partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal
  • A pénzügyi csoporttal való hatékony együttműködés
  • Könyvvizsgálatokon történő aktív közreműködés
  • A számviteli csoportvezető és üzletágvezető munkájának segítése

Elvárásaink:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció is elvárás!)
  • Cégek teljes körű könyvelésében szerzett könyvelőirodai tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (pl.: CODA, SAP) ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés
  • Alaposság, megbízhatóság, kitartás
  • Ügyfél-központúság
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Előnyt jelent:

  • Adószakértői vagy adótanácsadói felsőfokú szakképesítés, esetleg folyamatban lévő tanulmányok komoly előnyt jelentenek
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
Állás részletei
Foglalkozási terület:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
More than 5 years
Nyelvismeret:
  • Hungarian
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. További információ