Az állásajánlat leírása

Munkavégzés helye: Budapest

Munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Kialakított képzési stratégiához illeszkedő online tananyagok, képzések tervezése és fejlesztése (csapatban)
  • Oktatási keretrendszer (moodle) tartalomfejlesztése (kurzusok létrehozása, gondozása)
  • Tananyagfejlesztő szoftverben tananyagok önálló megtervezése és összeállítása
  • Oktatás módszertani - és tudásmegosztási tanácsadás
  • Alapszintű médiaszerkesztés (kép, hang, video)

Elvárásaink:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Pedagógiai módszertani ismeretek
  • Képzési-, oktatásfejlesztési tapasztalat
  • Online képzés-, és tananyag fejlesztési ismeretek
  • Jó probléma- és feladatmegoldó képesség
  • Projekt- és ügyfélorientált szemlélet
  • Kreativitás
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év

Előnyként értékeljük:

  • Oktatási keretrendszerek üzemeltetésében, tartalomfejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Informatikai véna
  • Adobe termékek (kiemelten Captivate) ismerete
  • Kép-, hang-, videószerkesztő szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Oktatóanyagok szövegezésében szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
Állás részletei
Foglalkozási terület:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • Hungarian
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. További információ