Az állásajánlat leírása

Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő és bővülő létszámmal működő R&R Software Zrt., Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazásfejlesztő vállalata keres Junior IT Helpdesk munkatársat.

Feladatok:

Felhasználók támogatása, Helpdesk feladatok ellátása

Irodai környezetben felmerülő IT problémák, hibák elhárítása

Egyéb kijelölt ad-hoc feladatok elvégzése

Elvárások:

Legalább OKJ-s, szakirányú informatikai végzettség, felsőfokú műszaki/informatikai végzettség előnyt jelent (utolsó éves egyetemi, nappalis hallgatók jelentkezését is várjuk).

Mobileszköz menedzsment ismerete

Microsoft operációs rendszerek, irodai csomagok, általános PC termékek és megoldások ismerete

Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet

Jó kommunikációs készség

Tanulékony, rugalmas hozzáállás, terhelhetőség

Jó problémamegoldó-és önálló munkavégzésre való képesség

Ügyfélorientált hozzáállás és gondolkodásmód, felelősségvállalás az ügyfél elégedettségért és annak növeléséért

Előnyt jelent:

1-2 éves Helpdesk területén szerzett tapasztalat

Lotus Notes, Windows 7/8 ismerete

Hálózati eszközök és számítástechnikai beállítások ismerete

IBM iSeries ismeretek

Microsoft, IBM minősítés(ek) megléte

Tapasztalat informatikai rendszerekkel kapcsolatos üzemeltetés, hibaelhárítás terén

Informatikai projektek végrehajtásában, tervdokumentációk készítésében való tapasztalat

Középfokú angol nyelvtudás

Csapatmunkában szerzett tapasztalat

A sikeres pályázó számára versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a betanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes,  részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával várjuk a hr@rrsoftware.hu e-mail címen.

Állás részletei
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

Az R&R Software vállalati üzleti alkalmazásokat fejleszt és szállít. 1991-es alapítása óta hazai tulajdonosi körrel és vezetéssel folyamatosan nyereségesen működik. Független piackutatók évről évre a vezető hazai üzleti alkalmazásszállítók közé sorolják. Szegedi és budapesti irodáival, valamint folyamatosan növekvő exportmutatójával sikeresen járul hozzá a magas hozzáadott értékű hazai… További információ