Az állásajánlat leírása

Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő és bővülő létszámmal működő R&R Software Zrt., Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazásokat fejlesztő cége keres IT Rendszergazda munkatársat.

Feladatok:

IT infrastruktúra üzemeltetés

Felhasználói 2nd level support

Mérnöki szakértői támogatás

Elvárások:

Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség

3-5 éves IT területen szerzett szakmai tapasztalat

Legalább középfokú angol nyelvtudás

Microsoft Windows Server és Platform (Exchange, Sharepoint, stb.) adminisztrációs ismeretek

Hálózati adminisztrációs ismeretek

Virtualizációs technológiák ismerete

Jó kommunikációs képesség

Magas fokú stressztűrő képesség

Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés

Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

Cisco ismeretek, vizsgák

Juniper ismeretek, vizsgák

Microsoft vizsgák

VMware és Microsoft HyperV ismeretek, vizsgák

B kategóriás jogosítvány

A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a tanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes, részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával várjuk a hr@rrsoftware.hu e-mail címen.

Állás részletei
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

Az R&R Software vállalati üzleti alkalmazásokat fejleszt és szállít. 1991-es alapítása óta hazai tulajdonosi körrel és vezetéssel folyamatosan nyereségesen működik. Független piackutatók évről évre a vezető hazai üzleti alkalmazásszállítók közé sorolják. Szegedi és budapesti irodáival, valamint folyamatosan növekvő exportmutatójával sikeresen járul hozzá a magas hozzáadott értékű hazai… További információ