Az állásajánlat leírása

BUDAPEST BANK - #legjobb gyakornoki munkahely 2016

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés #kötetlen_munkaidő  #gyakornoki_tréningek

#szakmai_gyakorlat #szakdolgozat

Fizetés: bruttó 1000 Ft/óra

Munkavégzés: hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A pozícióban a következő feladataid lesznek:

  • a bank IT Core & Master Data Development területén IT szervezői feladatok
  • kisebb fejlesztések megrendelése, leszállítása (üzleti igény felmérés, specifikációírás, megrendelő írása, fejlesztés átvétele, tesztelés, teszttámogatás),
  • projekttel kapcsolatos feladatok,
  • társterületeken átívelő feladatok menedzselése,
  • tesztkörnyezet menedzsment támogatása,
  • IT tesztesetek írása, végrehajtása,
  • felhasználói tesztek támogatása, hiba okának kiderítése,
  • projekt adminisztráció támogatása,
  • szervezői csoport munkájának adminisztratív támogatása.

Téged keresünk ha:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • legalább fél éves gyakorlatot keresel,
  • minimum heti 20- 25 órát tudsz nálunk dolgozni,
  • IT és üzleti ismeretekkel rendelkezel.

SQL, Oracle adatbázis ismeret előnyt jelent, ügyféltörzs és banki termékek kezelésének ismerete is előnyt jelent.

Nálunk jól fogod magad érezni ha:

  • jó a szervező és problémamegoldó képességed,
  • precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,
  • ügyfél-központúan gondolkozol,
  • meggyőző a kommunikációs készséged,
  • rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
  • kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
  • alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.
Állás részletei
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

A Budapest Bank 1987-ben, a kétszintű bankrendszer kialakulásakor jött létre, az első három hazai kereskedelmi bank egyikeként. A pénzintézet több mint 30 éve működik Budapest Bank néven. A kilenc magyarországi nagybank egyikeként, mintegy 100 bankfiókból álló országos hálózattal teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt a lakosság és a vállalatok – ezen belül főként a kis- és… További információ