Az állásajánlat leírása

(no English language advertisement as native Hungarian is a must)

FELADATOK:

  • A tervezés által készített vagy a megrendelőtől érkezett dokumentációk ellenőrzése, gyárthatósági és szerelhetőségi szempontból
  • A gyártási technológia kidolgozása, módosítása a rajz és specifikációk alapján
  • Gyártási/szerelési folyamatok közben felmerülő problémák kezelése
  • A gyártási/szerelési folyamatok hatékonyságának fejlesztése, optimalizálása, új technológiák bevezetése
  • Gépbeállítási feladatok ellátása
  • A gyártási területen dolgozó kollégák oktatása, fejlesztése
  • Együttműködés a társosztályokkal a gyártás zökkenőmentes lebonyolítása érdekében

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki végzettség
  • Forgácsoló gépek, valamint megmunkálási technológiák ismerete (esztergálás, marás, köszörülés, 3-5 tengelyes CNC marás, szikraforgácsolás)
  • CAD rendszerek (3D, 2D) ismerete, napi szintű használata
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (szóban, írásban)
  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű használata
  • Pontosság, határidők betartása, megbízhatóság, rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeret

ELŐNY:

  • Felsőfokú, gépipari technológus végzettség
  • CAM tervező program ismerete
  • Unigraphics tervezőprogram ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Hosszú távú perspektíva egy dinamikus csapatban
  • Innovatív munka
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

EGYÉB INFORMÁCIÓK: Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Zalaegerszeg

Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
use moulding techniques, tend mouldmaking machines, assemble moulds, types of moulding
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

Tool Engineering Tool Manufacuting Injection Moulding További információ