Az állásajánlat leírása

Főbb feladatok:

Gyárthatósági tanulmányok készítése.

Új termékek gyártásának tervezése, gondozása.

Új technológiák, eljárások és gyártóeszközök bevezetése projekt környezetben.

Folyamatfejlesztési, gyártásoptimalizálási projektekben való részvétel.

Lean szemlélet alkalmazása.

Minőségi célkitűzések segítése.

Beszállítók műszaki támogatása, kiválasztása.

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség (BSc, vagy MSc diploma)

Minőségbiztosítási szabványok ismerete

Magabiztos angolnyelv-tudás

Lean ismeretek

Jó problémamegoldó készség

Autóipari eszközök és módszerek ismerete

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is required
Nyelvismeret:
  • English
  • Good
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Knorr-Bremse a haszongépjárművek fék- és vezérlőrendszereinek világszerte vezető beszállítója, áruval látja el a világ összes nagy haszongépjárműgyártóját. A termékválaszték a teljes fékrendszerek és vezetői asszisztens rendszerek mellett a hajtáslánchoz kapcsolódó egyéb megoldásokatt, valamint az ezekhez kapcsolódó értékesítés utáni szerviz szolgáltatásokat is felöleli. Világszerte több mint… További információ