Az állásajánlat leírása

Feladatai:

- Munkadarab forgácsoló-készülék összeszerelése  nagy szerszámgépekre, rajz alapján, meglévő készülékelemekből (palettára, gépasztalra)

- Munkadarabok, készülékelemek  emelőgéppel (híddaru) történő anyagmozgatása

- A minőségirányítási és környezetmenedzselési rendszerben (és ezek dokumentumaiban) meghatározott előírások betartása

- Három műszakban történő munkavégzés

Elvárásaink:

- Műszaki rajzolvasás,

- 1 év gyakorlat (előny)

- Hajlandóság 3 műszakos munkavégzésre

-Precizitás

Előny:

- Darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem a pályázó szakmai tapasztalatától függően.

Jelentős éves béren kívüli juttatási keret Cafeteria rendszeren keresztül.

Állás részletei
Ágazat:
Foglalkozási terület:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2… További információ