Az állásajánlat leírása

(no English language advertisement as native Hungarian is a must)

FELADATOK:

  • A tervező kollégák által elkészített rajzok és 3D modellek alapján 3 és 5 tengelyes megmunkáló központokra programok elkészítése a gyártás részére
  • A gyártáshoz szükséges dokumentációk és információk átadása a gépkezelő kollégák részére

ELVÁRÁSOK:

  • CNC programozói/technológus végzettség
  • 3-5 év CAD/CAM programozói tapasztalat
  • CAM tervező program ismerete
  • CAD rendszerek (3D, 2D) ismerete, napi szintű használata
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelv tudás
  • Pontosság, határidők betartása, megbízhatóság, rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeret

ELŐNY:

  • Unigraphics tervezőprogram ismerete
  • Megmunkáló központon, maró gépen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (szóban, írásban)
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Hosszú távú perspektíva egy dinamikus csapatban
  • Innovatív munka
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Zalaegerszeg

Állás részletei
Work experience:
Work experience is required
Munkatapasztalat időtartama:
Between 2 and 5 years
Nyelvismeret:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
use moulding techniques, use moulding techniques, types of moulding
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

Tool Engineering Tool Manufacuting Injection Moulding További információ