Az állásajánlat leírása

Laboratóriumi műszeres analitikai mérések, dokumentációs tevékenységek

Főbb feladatok:

  • Szilárd gyógyszerformák műszeres analitikai és egyéb fizikai-kémiai vizsgálata
  • A mérési eredmények könyvelése az aktuális GMP követelmények alapján
  • A vizsgálati eredmények minősítése és jóváhagyása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség Bsc/Msc (gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biomérnök)
  • Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek (kiemelten HPLC) ismeretek.
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • 2 műszakos (de&du) munkarend vállalása
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • Analitikus/kromatográfiás szakmérnők végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Állás részletei
Ágazat:
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Required skills:
laboratory techniques
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

A világ egyik legnagyobb generikus gyógyszereket gyártó és forgalmazó vállalata vagyunk. Több, mint 150 országban kínálunk termékeket a vevők számára. A komáromi gyár az Európai Unióban a Mylan stratégiailag fontos csomagolási központja. Komáromi telephelyünkön közel 100 millió késztermék analitikai vizsgálatát, csomagolását, felszabadítását és disztribúcióját végezzük 29 ország számára az… További információ