Az állásajánlat leírása

Partnerünk, a mobilfizetési megoldások fejlesztése területén piacvezető vállalat motivált, innovatív, közepes méretű csapatának bővítéséhez alkalmazás üzemeltető kollégát keres saját fejlesztésű komplex rendszerének szerveroldali üzemeltetési feladatainak ellátására.

Feladatok:

  • a vállalat saját fejlesztésű szoftvereinek telepítése/konfigurálása,
  • események monitorozása felmerülő hibák értelmezése és közvetítése a megfelelő terület felé
  • új verziók tesztelése, hibakeresések végrehajtása,
  • kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel,
  • dokumentációk elkészítése,
  • monitorozási eszközök konfigurálása (SCOM, logstash, Graphite),
  • éves és negyedéves PCI-DSS audit támogatása alkalmazás oldalról.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és/vagy 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete,
  • windows szerverek 2003 – 2012 alapszintű ismerete,
  • megoldásközpontú, problémaorientált, önálló személyiség,
  • terhelhetőség, megbízhatóság,
  • csapatmunkára való képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • angol nyelvű szakmai szövegek megértése (elsősorban írásban).

Előnyt jelent:

  • web- vagy valamilyen szolgáltatott alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • szakmai végzettség (vagy folyamatban levő tanulmányok),
  • további Microsoft technológiák mélyebb ismerete:
    • Windows Server 2003 – 2012R2
    • IIS 7+
    • Powershell 4
    • MsSQL 2005-2012R2
    • Active Directory
  • Monitorozó eszközök ismerete:
    • SCOM
    • Nagios, OSSEC
    • Logstash, Graphite

Partnerünk ajánlata:

  • fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre!

Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… További információ