Opis ponude za posao

Darba apraksts

Kreiss SIA (reģ. nr. 40103116320) - starptautisks Latvijas uzņēmums, kurš specializējas kravu pārvadājumos visā Eiropā.

Sakarā ar uzņēmuma attīstīšanu,

aicinām pievienoties mūsu komandai

TRANSPORTA DISPEČERU

Jūsu atbildībā būs:

- Transporta koordinēšana un kravas piegādes procesa kontrolēšana.

- Autovadītāju darba plānošana.

- Operatīva jautājumu risināšana.

Mēs piedāvājam:

- Darbu starpautiskā, stabilā uzņēmumā, ar 30 gadu darba pieredzi.

- Ilgstošu sadarbību.

- Dinamisku un interesantu darbu.

- Darbu lielā profesionāļu komandā.

- Sociālās garantijas.

- Darba algu no 1477 līdz 1537 EUR

Lūgums sūtīt CV ar norādi "Transporta dispečers" uz e-pastu: svetlana.kascejeva@kreiss.lv

Sazināsimies ar otrās atlases kārtas izvirzītajiem kandidātiem.

Paldies par dalību!

Uvjeti radnog mjesta

Prasības:

- Vispārējā vidējā izglītība.

- Spēja strādāt ar liela apjoma informāciju.

- Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un pozitīva attieksme saistībā ar veicamajiem amata pienākumiem.

- Labas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Informacije o poslu
Područje obrazovanja:
Radno iskustvo:
Work experience is not required
Jezične vještine:
  • Latvian
  • Fluent
Raspon plaće (Mjesečno):
1477 - 1537 EUR (Gross pay)
Date of expiry:
Link for more information:

Similar job offers

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Saznajte više

Loading...