Opis ponude za posao

Chcesz się rozwijać zawodowo, masz za sobą pierwsze kroki na rynku pracy?

Już dzisiaj zrób coś dla siebie- obierz właściwy kierunek i zadbaj o stabilną przyszłość!

Nie zastanawiaj się, aplikuj już teraz!

Wyślij nam swoje CV lub SMS o treści operator Opole na numer  725 300 308 a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (4300zł brutto podstawy miesięcznie + premia ok. 645 zł brutto)
  • podwyżka podstawy wynagrodzenia po 3 miesiącach do 4600 zł brutto
  • premia kwartalna (frewkencyjna) ok 400 zł "na rękę"
  • darmowe posiłki od pn do pt na 1 zmianie
  • umowa o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop)
  • praca w systemie 2-zmianowym - 12 godzinnym
  • pakiet benefitów
  • możliwość długofalowej współpracy oraz bezpośredniej umowy przez firmę

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola przebiegu
  • wstępna kontrola jakości
  • załadunek - rozładunek towaru

oczekujemy

  • zaangażowania i chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
Poželjno

- doświadczenie w pracy na produkcji lub przy obsłudze maszyn

Dodatne pogodnosti

- karta multisport

- darmowe obiady na 1 zmianie

- ubezpieczenie na życie

Informacije o poslu
Sektor:
Work experience:
Work experience is not required
Jezične vještine:
  • Polish
  • Very good
Raspon plaće::
4300 - 5200 PLN
Date of expiry:
Link for more information:

O poduzeću

Randstad jest globalnym liderem branży HR. Działamy w 39 krajach na całym świecie. Już ponad 60 lat pomagamy ludziom znaleźć pracę. Wspieramy pracodawców w pozyskaniu najlepszych kandydatów. Osiągamy to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z naszą pasją do ludzi. Będziemy szukać dla Ciebie pracy, która dopasuje się do Twoich potrzeb i możliwości. Porozmawiajmy o Twojej nowej… Saznajte više