Opis ponude za posao

Feladatok

  • Ellenőrzések végrehajtása a különféle kivitelű termékeken, az egyes minőségi jellemzők vizsgálata, mint például az adott anyag fajtája (bevonat), a geometriai méretek, felületi minőség megléte
  • A saját területen minőségi körök kialakítása és vezetése
  • A termékkel kapcsolatos, a követő területekről származó információk átvétele, és feldolgozása
  • A követő területeken felállított minőségi körökben való részvétel
  • Az adott termék információk alapján azonnali intézkedések, beavatkozások kezdeményezése a reagálási tervnek megfelelöen. Ezek koordinálása, összehangolása, és a munkatársak betanítása, oktatása.

Elvárások, követelmények

  • Műszaki szakmai végzettség
  • Több éves, hosszú gyakorlat, tapasztalat a termelési; illetve a termelés, gyártás közeli területekre vonatkozó minőség területén
  • Èrvényesülési és meggyőzési képesség
  • EDV (elektronikus adatgyűjtö, feldolgozó rendszer) ismeretek
  • Megfelelően elsajátított tárgyalási, érvelési technikák ismerete
  • Igen magas fokú önállóság, folyamatos bevethetőség, rendelkezésre állás, rugalmasság és csapatmunkára való hajlandóság, képesség
Informacije o poslu
Područje obrazovanja:
Work experience:
Work experience is required
Trajanje radnog iskustva:
Between 2 and 5 years
Raspon plaće::
Date of expiry:

O poduzeću

A Mercedes-Benz kecskeméti gyárában mintegy 4000 lelkes munkatársunk együttműködésével gyártjuk a kiváló minőségű B, CLA és CLA Shooting Brake modelleket. Világszerte ismert és elismert vállalatként stabil munkahelyet biztosítunk. Várjuk Önt is csapatunkba, legyen részese sikereinknek! Saznajte više