Opis ponude za posao

Az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalatának a Pannon-Worknek szellemi munkaerő kiválasztással foglalkozó lelkes, motivált csapatába hasonló tulajdonságokkal rendelkező HR gyakornok munkatársunkat keressük.

Feladatok:

  • változatos keresési projektek (pénzügyi, számvitel, IT, gyártás, SSC stb.) során a tanácsadók munkájának támogatása,
  • az adatbázisok kezelése, jelöltek felkutatása,
  • interjúszervezés, telefonos előszűrés,
  • hirdetések, jelentkezők kezelése,
  • jelöltek fogadása,
  • nyelvi tesztelések lefolytatása,
  • projektekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
  • a HR terület iránti érdeklődés,
  • gyors, hatékony, igényes, lelkes és koncentrált munkavégzés,
  • precizitás, megbízhatóság, önállóság, lojalitás,
  • magabiztos kommunikáció szóban és írásban egyaránt,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angol nyelvtudás.

Előny:

  • irodai munkavégzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • gyakornoki fizetés,
  • változatos projektekben való aktív, érdemi részvétel lehetősége,
  • fejlődési, tanulási lehetőség HR területen, hosszú távú karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
  • csapatépítő programok, barátságos céges kultúra.
Informacije o poslu
Vrsta zanimanja:
Work experience:
Work experience is not required
Jezične vještine:
  • English
  • Very good
Raspon plaće::
Date of expiry:
Link for more information:

O poduzeću

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Saznajte više