Opis ponude za posao

Feladatok

  • A vállalat elszámolási folyamatainak (beszerzés és értékesítés) módszertani és rendszerbeli kidolgozása és bevezetése

  • A logisztikai és termelési folyamatok pénzügyi vetületének kidolgozása szoros együttműködésben a területekkel, mindemellett figyelembe véve a nemzeti és nemzetközi számviteli szabályokat, az adó- és jogszabályi előírásokat, valamint a konszern belső irányelveit.

  • Komplex gazdasági események egyeztetésének és rendszerbeli megvalósításának átfogó koordinációja az érintett szakterületek bevonása és támogatása mellet

  • Koncepciók és elszámolási metódusok kidolgozása és bevezetése új gazdasági események és törvényi változások esetén, tekintettel a meglévő rendszerkörnyezetre valamint az adózási, számviteli előírásokra

  • A vállalat meglévő üzleti folyamatainak, pénzügyi eljárásainak és számviteli rendszereinek folyamatos fejlesztése, korszerűsítése a különböző szakterületekkel való szoros együttműködés révén. Optimalizálási lehetőségek keresése és integrálása.

  • A meglévő rendszerek folyamatos fejlesztése a változó igények, törvényi előírások vonatkozásában.Megoldási javaslatok kidolgozása és a felhasználókkal való egyeztetés

  • Gyári projektek pénzügyi rendszereket és módszereket érintő munkacsoportjainak vezetése

  • Tanácsadás és támogatás nyújtása az egyéb szakterületeknek üzemgazdasági területen

  • A belső és külső pénzügyi beszámoló előfeltételeinek biztosítása a rendszerek szempontjából

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy gazdasági informatikai végzettség

  • Több éves controlling és/vagy könyvelés területen szerzett munkatapasztalat

  • Folyamatok és módszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Rendszerbevezetésekben, rendszerfejlesztésekben szerzett tapasztalat

  • Magas szintű SAP ismeretek

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

  • Strukturált és folyamatorientált gondolkodásmód

  • Kimagasló koordináló képesség

  • Proaktív és dinamikus személyiség

  • Problémamegoldó gondolkodás

  • Önálló és megbíztató munkavegzes

  • Csapatszellem
Informacije o poslu
Područje obrazovanja:
Work experience:
Work experience is required
Trajanje radnog iskustva:
Between 2 and 5 years
Jezične vještine:
  • German
  • Good
Required skills:
SAP R3
Raspon plaće::
Date of expiry:

O poduzeću

A Mercedes-Benz kecskeméti gyárában mintegy 4000 lelkes munkatársunk együttműködésével gyártjuk a kiváló minőségű B, CLA és CLA Shooting Brake modelleket. Világszerte ismert és elismert vállalatként stabil munkahelyet biztosítunk. Várjuk Önt is csapatunkba, legyen részese sikereinknek! Saznajte više