Opis ponude za posao

FELADATOK:

  • Tehenek gépi fejésének ellátása
  • Takarítási/tisztítási és fertőtlenítési feladatok
  • Állatjólléti és higiéniai feladatok ellátása

ELŐNYT JELENT:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Szakirányú végzettség
  • Állattartásban szerzett tapasztalat

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta
Informacije o poslu
Work experience:
Work experience is not required
Raspon plaće::
Date of expiry:

O poduzeću

A Claessens Group története 1995-ben kezdődött a Dél-Somogyi Állami Gazdaság utódcégének megvásárlásával. A Claessens családban korábban is hagyománynak számított a gazdálkodás, amely tevékenységet hazánkban is folytatva, létrehozták Somogy megye legnagyobb állattartó vállalatát. A közel 200 főt foglalkoztató cégcsoport mára Nagyatád és környéke egyik legjelentősebb munkaadója. A… Saznajte više