Opis ponude za posao

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELAM-RĪGA" aicina darbā ELEKTRONIKAS INŽENIERI

Pienākumi:

Automatizācijas (SCADA, MES, АSODU) projektu izstrāde un ieviešana.

Prasības:
mūsdienu vadības un automatizācijas sistēmu SCADA, DCS, MES arhitektūras, standartu un tehnoloģiju pārzināšana. Pieredze darbā uz sistēmplatformām, piemēram, AVEVA, ABB 800xA, PI System vai līdzīgām.
Datu bāzu uzbūves, t.sk. real-time, XML, JSON, CSV, REST API struktūru izpratne.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz: contact@belam.lv, kontakttālrunis: 67013400

Uvjeti radnog mjesta

Prasības:

Informacije o poslu
Vrsta zanimanja:
Područje obrazovanja:
Radno iskustvo:
Work experience is not required
Jezične vještine:
  • Latvian
  • Fluent
Raspon plaće (Mjesečno):
3950 - 3950 EUR (Gross pay)
Date of expiry:
Link for more information:

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Saznajte više

Loading...