Opis ponude za posao

Το 5* ξενοδοχείο, Saint Suites Oia, στο πλαίσιο πρόσληψης προσωπικού, αναζητά για τη σεζόν 2024:

Συντηρητή

Αρμοδιότητες

  • Σωστή συντήρηση των τζακούζι και σωστός καθαρισμός βάσει προγράμματος
  • Σωστή χλωρίωση της πισίνας και του τζακούζι βάσει προγράμματος
  • Έλεγχος και επισκευή βλαβών
  • Συντήρηση του ξενοδοχείου (βλαβες και βάψιμο όπου χρειάζεται)
  • Έλεγχος αποθήκης και παραγγελία σχετικών αναλώσιμων
Uvjeti radnog mjesta

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Αποδοτικότητα σε συνθήκες πίεσης
Dodatne pogodnosti

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Διαμονή με ίντερνετ και κοινόχρηστα πλυντήρια ρούχων
  • Γεύμα κατα τη διάρκεια της βάρδιας
  • Δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας
Informacije o poslu
Područje obrazovanja:
Work experience:
Work experience is required
Trajanje radnog iskustva:
Up to 2 years
Jezične vještine:
  • Greek
  • Good
  • English
  • Good
Raspon plaće: (Mjesečno):
1400 - 1600 EUR (Net pay)
Date of expiry:

O poduzeću

Indulge in our ” La Vie en Bleu ” philosophy and allow Saint to envelop your senses.A legendary concept brought to life, SAINT Suites consists of a complex of former homes, barns, and cellars on the island of Santorini. Located among a strip of buildings that form the edge of the village of Oia. The hotel consists of a reception, sixteen suites, a restaurant, a common pool area, and a spa… Saznajte više