Descripción de la oferta de empleo

Feladat:

  • A vállalat tevékenységéhez kapcsolódó vámtevékenység lebonyolítása hatósági szabályozások és törvényi keretek között, az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése a munkautasítások alapján.

Elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség (Vámügyintéző képesítés)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó stressztűrő és konfliktuskezelő személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Megbízható, precíz
  • MS Office programok ismerete
  • Rugalmas, nyitott személyiség

Előny:

  • Legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi  team-ben történő munkavégzésre

  • Munkavégzés helye: Csepel
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries. Ekol’s business model is bolstered by technological inspiration which blends mind, heart and consciousness while constantly offering customers integrated, interconnected and innovative… Más información