Descripción de la oferta de empleo

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk budapesti központjába számlázási rendszerhez kapcsolódó tesztautomatizálási feladatok elvégzésére tesztmérnök kollégákat keresünk.

Feladatok:

  • ügyfelek alkalmazásaihoz kapcsolódóan tesztautomatizálási feladatok ellátása Shell scriptek-kel, Solaris operációs rendszerben Oracle adatbázissal,
  • regressziós tesztek tervezése és végrehajtása,
  • funkcionális tesztek tervezése és végrehajtása,
  • projekt team-mel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • egyetemi / főiskolai végzettség és/vagy ISTQB vizsga,
  • teszttervezésben és végrehajtásban szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat,
  • tesztautomatizálási tapasztalat,
  • Unix, Shell-script, SQL ismeret,
  • proaktív, csapatjátékos személyiség,
  • jó kommunikációs készség német VAGY angol nyelven.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség,
  • rugalmas munkaidő,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Más información