Descripción de la oferta de empleo

Multinacionális partnerünk jól képzett, jó hangulatú és elkötelezett csapatába kiváló német nyelvtudással rendelkező Projektelemző kollégát keresünk.

Feladatok:

  • belsős IT fejlesztési projektek során az üzleti igények és projekt dokumentáció megértése és elemzése,
  • a projektek hatékonyságának felmérése,
  • folyamat fejlesztési és hatékonyságot optimalizáló lehetőségek feltárása,
  • adatelemzés, adatbázisok és riportok készítése,
  • projekt menedzserekkel és a stakeholderekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • telefonkonferenciákban való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végezettség,
  • erős Excel ismeretek (Pivot táblák, makrók),
  • IT környezetben szerzett tapasztalat,
  • kiváló numerikus és elemzői készségek,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló, aktív német nyelvtudás.

Előny:

  • SAP ismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Más información