Descripción de la oferta de empleo

Partnerünk, egy számos kiváló referenciával rendelkező, 20 éve alakult építőipari kivitelező vállalat számára Műszaki előkészítő kollégát keresünk.

Feladatok:

  •  Építési projektek előkészítése,
  •  Alvállalkozói szerződések megkötése,
  •  Ajánlatkérések, anyagrendelések lebonyolítása,
  •  Alvállalkozói számlák ellenőrzése, megrendelő felé benyújtandó számlák előkészítése,
  •  Építésvezetővel és megrendelővel való kapcsolattartás,
  •  Projekttel kapcsolatosan felmerülő egyéb feladatok ellátása,
  •  Tervek alapján költségevetések készítése, ajánlatok elkészítése.

Elvárások:

  •  Mérnöki végzettség
  •  Minimum 5 év releváns szakmai gyakorlat
  • Magasépítésben való jártasság, közbeszerzésben szerzett tapasztalat, költségvetés készítésben, terv alapján történő árazásban való jártasság
  •  Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

Előny:

  • TERC program ismerete
  • ArchiCAD program ismerete
  • Építőipari piaci árakban való tájékozottság

Partnerünk ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Család barát munkahely
  • Fejlődési lehetősség
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Required skills:
use CAD software
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Más información