Descripción de la oferta de empleo

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk Unix Alkalmazás Adminisztrátor pozícióba.

Feladatok:

  • fejlesztői, teszt és éles környezetek üzemeltetői támogatása,
  • alkalmazásokhoz kapcsolódó incidensek, change-ek, problémák kezelése és megoldása,
  • konfigurációk beállítása és dokumentálása,
  • monitoring tevékenység,
  • logfile-ok ellenőrzése,
  • együttműködés a kapcsolódó csoportokkal.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat
  • Unix ismeretek (elsősorban AIX és Solaris platformokon)
  • Websphere Application Server adminisztrációs tapasztalat,
  • Analitikus és strukturált gondolkodásmód,
  • csapatjátékos személyiség,
  • Utazási hajlandóság a betanulási fázisban
  • középszintű német VAGY angol nyelvtudás.

Előny:

  • hibajegy-kezelő rendszer és ITIL ismerete,
  • Apache / Tomcat üzemeltetési tapasztalat,
  • nemzetközi, virtuális csapatban szerzett tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Más información