Descripción de la oferta de empleo

Partnerünk, egy jelentős légitársaság budapesti központjának fiatalos, dinamikus csapatába keresünk kiváló angol és német nyelvtudással rendelkező ügyféltámogató munkatársat.

Feladatok:

  • nemzetközi ügyfelek magas szintű, professzionális kiszolgálása telefonon angol és német nyelven,
  • utazással, repülőjegyekkel kapcsolatos változatos kérdések megválaszolása, felmerülő problémák gyors és kreatív megoldása,
  • pontos, precíz adminisztráció.

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientált-attitűd,
  • udvarias, segítőkész, kreatív személyiség,
  • problémamegoldó készség,
  • kiváló, aktív angol ÉS német nyelvtudás.

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Egyéb információ:

  • munkaidő: H-V: 8.00-22.00 között heti 5 nap, napi 8 óra.

Amit a cég kínál:

  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség,
  • izgalmas, felelősség teljes munkakör,
  • fiatalos környezet,
  • versenyképes fizetés,
  • különleges juttatások (pl. a légitársaság járataira repülőjegyek óriási kedvezményekkel).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Más información