Descripción de la oferta de empleo

Budapesti szoftverértéskesítő vállalat keres egy megbízható és motivált, értékes support területén jártas kollégát, senior értékesítők munkájának tamogatására.

Feladatok:

  • az értékesítők munkájának teljes körű támogatása
  • ügyféllel telefonos egyeztetések
  • CRM rendszerben adat rögzítés
  • Értékesítési LEAD-ek (lehetőségek) szűrése, pontosítása
  • magasabb szintű internet használat / keresés

Elvárások:

  • Kiváló angol és román nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízhatóság, józan ítélőképesség, kezdeményezőkészség
  • Jó szervezőkészség - priorizálás, határidők kezelése
  • Dinamikus személyiség, team-player attitűd
  • Diszkréció, figyelmes ügyfélorientált szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Barátságos légkör, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Romanian
  • Very good
Required skills:
customer relationship management
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Más información