Job offer description

TELEPĀRDOŠANAS EKSPERTS/-E

Nāc un piestartē savu karjeru Tele2 telepārodšanas komandā, ja Tev patīk pārdošana, patīk komunicēt, vēlies iegūt pieredzi un mācīties!

 MĒS TEV PIEDĀVĀJAM:

  • stabilu pamatalgu un motivējošu bonusa sistēmu;
  • dinamisku un uz vērtībām balstītu uzņēmuma kultūru;
  • draudzīgus, atsaucīgus, profesionālus kolēģus un vadītājus;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • īpašus piedāvājumus telekomunikācijas pakalpojumiem;
  • darbu pirmajā Well being birojā Latvijā;
  • darba grafiks no pirmdienas līdz piektdienai (8 stundu darba diena) birojā;

 TAVI GALVENIE DARBA PIENĀKUMI BŪS:

  • aktīvi piedāvāt un pārdot Tele2 klientiem papildus pakalpojumus pa telefonu;
  • izaicināt sevi un komandu uz mērķu sasniegšanu;
  • attīstīt sevī pārdošanas un komunikācijas prasmes, argumentāciju un vēlmi attīstīties;

 ŠI POZĪCIJA IR PRIEKŠ TEVIS, JA TEV IR:

  • augsts enerģijas līmenis, pašmotivācija un mērķtiecība;
  • komandas spēlētāja gars;
  • ļoti labas komunikācijas prasmes latviešu un labas krievu valodā;
  • vēlme mācīties un pilnveidot savas pārdošanas prasmes;

Veido savu atalgojumu pats - iespēja nopelnīt un tam nav noteikta limita (sasniedzot mērķus, atalgojums veidojas no 700 līdz 1300 EUR bruto)!

N.B. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Konfidencialitāti garantējam.

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
  • Russian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

SIA Tele2 LatvijāGandrīz viens miljons Latvijas iedzīvotāju ir izvēlējušies Tele2 kā savu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju, padarot Tele2 par vadošo mobilo sakaru operatoru Latvijā balss klientu skaita ziņā! Latvijas mobilo sakaru tirgū Tele2 ienāca 2000. gada 7. oktobrī, kad vairāk nekā 10 valstīs sekmīgi strādājošs liels, starptautisks telekomunikāciju uzņēmums Tele2 AB grupa gandrīz… Find out more